Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2018 09:08
The Walking Dead otrzyma 3 filmy. Twórcy opowiedzą nowe historie
1778V

The Walking Dead otrzyma 3 filmy. Twórcy opowiedzą nowe historie

AMC ma wielkie plany na rozwój The Walking Dead. Biegające truposze zostaną przedstawione w długich opowieściach, jednak przygody nie trafią na wielkie ekran. Poznajcie plany stacji.

W nocy został wyemitowany jeden z najważniejszych odcinków w serialu The Walking Dead. To właśnie za jego pomocą twórcy zapowiedzieli nowe przygody, więc jeśli jesteście fanami, a jeszcze nie oglądaliście epizodu, to nie czytajcie dalej.

Ostrzegam przed spoilerami!

Ujawniono płace serialowych gwiazd

W ostatnim odcinku The Walking Dead byliśmy świadkami ważnego wydarzenia – z serialem pożegnał się Rick, jednak Grimes nie powiedział ostatniego słowa. Aktora nie zobaczymy już w odcinkowej formie, ale pojawi się w pełnowymiarowych filmach.

AMC wpadło na pomysł rozwijania uniwersum The Walking Dead przez dodatkowe, długie historie. Aktualnie zapowiedziano trzy filmy, które będą koncentrować się na Ricku i zdaniem stacji będą to „wysokiej jakości filmy”.

Wzorem dla AMC jest Netflix, który udowodnił, że można tworzyć wielkie przygody i nie wrzucać ich do kin – wszystkie nowe opowieści z serii The Walking Dead zobaczymy na własnych kanapach w domach. Aktualnie nie potwierdzono, kto będzie dystrybuował produkcje.

Scott Gimple – szef zawartości uniwersum The Walking Dead – wspomniał, że nowe filmy zaprezentują zupełnie nowe otwarcie, przedstawią swoją historię i będą „bardzo bardzo różnić się od tego, co już widzieliśmy wcześniej w The Walking Dead”. We wspomnianym epizodzie pojawia się również postać Jadis (Pollyanna McIntosh) i kobieta również otrzyma swoją rolę w nowych tytułach.

Uniwersum The Walking Dead zostanie jeszcze rozszerzone przez „specjalne i cyfrowe” seriale, w których mogą nawet wystąpić bohaterowie, którzy umarli w głównym wątku, czy też poznamy lepiej nowe postacie.

Jednym zdaniem? Szykujcie się na mnóstwo The Walking Dead.

Tagi: film serial the walking dead