Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.01.2021 17:55
Galactic Civilizations 3
1072V

Galactic Civilizations III za darmo. Znamy nową grę w promocji

Galactic Civilizations III to kolejna produkcja dostępna za darmo w Epic Games Store. Twórcy Fortnite zapraszają do pobierania tytułu i zachęcają do kolejnej pozycji przygotowanej dla wszystkich entuzjastów rozgrywki na PC.

Galactic Civilizations III trafiło na rynek w 2015 roku i jest to kolejna odsłona kosmicznej strategii 4X, za którą odpowiada studio Stardock Entertainment. Produkcja w dniu premiery zebrała oceny na poziomie 81% i następnie została rozbudowana o kilka ciekawych dodatków.

Galactic Civilizations III za darmo w Epic Games Store

Jest to naprawdę dobry moment na poznanie serii, ponieważ kosmiczne strategie 4X nie są dla każdego, więc na pewno warto sprawdzić pozycję przed ewentualnym zakupem nowszych produkcji z tego gatunku.

Epic Games potwierdził również, że Dandara: Trials of Fear Edition będzie kolejną grą dostępną w ramach promocji. Nowy tytuł zostanie zaoferowany od 28 stycznia, godziny 17:00, więc macie tydzień na dorzucenie na listę Galactic Civilizations III.

Sprawdźcie również aktualną promocję na PlayStation Store oraz wypróbujcie tytuły oferowane przez Microsoft w ramach Free Play Days.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/en-US/free-games

Tagi: Galactic Civilizations Galactic Civilizations 3 promocja za darmo