Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.01.2021 16:20
Resident Evil Village - LOGO
2118V

REShowcase zaprezentuje Resident Evil Village. Oglądajcie z nami pokaz gry

Od dawna czekamy na prezentację Resident Evil Village, podczas której zobaczymy rozgrywkę z oczekiwanego horroru, ale już dzisiaj odbędzie się wielkie wydarzenie. Zamierzacie oglądać REShowcase? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

O godzinie 23:00 rozpocznie się REShowcase, czyli zdecydowanie najważniejsze wydarzenie dla fanów serii Resident Evil od wielu miesięcy. Capcom przygotowuje się na duże premiery, więc korporacja postanowiła zapraszać graczy na specjalne wydarzenia – na początku odbył się pokaz Monster Hunter Rise, a teraz nadszedł czas na Resident Evil Village.

Według plotek, na pokazie mamy zobaczyć gameplay, trailer oraz poznać datę premiery Resident Evil Village, ale również firma przedstawi szczegóły tajemniczej, sieciowej produkcji. Beta pozycji rozpocznie się pod koniec miesiąca.

Na wydarzeniu pierwszy raz otrzymamy wgląd w gameplay oraz możemy usłyszeć szczegóły dotyczące premiery na poprzednią generację. Twórcy w zeszłym roku rozważali wrzucenie gry także na PlayStation 4 i Xboksa One.

Zamierzacie oglądać pokaz? Wpadajcie na PPE, gdzie znajdziecie wszystkie materiały oraz informacje przedstawione przez Capcom.

[Aktualizacja #1]

Humble Bundle potwierdziło nazwę trybu sieciowego: 

Tagi: Capcom Resident Evil Resident Evil Village