Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2021 14:45
Monster Hunter Digital Event
494V

Monster Hunter Digital Event przedstawi graczom wiele bestii. Zobaczcie z nami wydarzenie Capcomu

Capcom zaprosił graczy na Monster Hunter Digital Event i podczas wydarzenia nie zabraknie szczegółów dotyczących najnowszych produkcji japońskiego producenta. Zamierzacie wybrać się na łowy? Zobaczcie z nami wydarzenie.

Monster Hunter ma za sobą wiele udanych miesięcy, ponieważ Monster Hunter World okazał się gigantycznym hitem – jest to aktualnie najlepiej sprzedająca się gra japońskiego studia. Wielu graczy narzekało, że deweloperzy zapomnieli o posiadaczach Nintendo Switchów, ale studio już w tym czasie tak naprawdę pracowało nad dwoma nowymi pozycjami – tytuły będą dostępne w 2021 roku.

Monster Hunter Rise zadebiutuje w pierwszej kolejności i to właśnie podczas Monster Hunter Digital Event powinniśmy otrzymać wiele szczegółów dotyczących tytułu. Capcom może nawet zapowiedzieć wersję na PC – według przecieków obie produkcje ujawnione w ubiegłym roku trafią po pewnym czasie na komputery osobiste.

Wielu graczy ma również nadzieję, że Capcom pokaże dzisiaj Monster Hunter 6, które zmierza już na konsole nowej generacji. Trudno powiedzieć, czy możemy liczyć na takie atrakcje, ale na pewno warto oglądać dzisiejszy pokaz.

Monster Hunter Digital Event rozpocznie się o 15:00.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Monster Hunter Monster Hunter Digital Event Monster Hunter Rise