Iza Łęcka Iza Łęcka 21.01.2021 07:36
Star Wars Battlefront 2
1270V

Star Wars Battlefront 2 jeszcze przez kilka godzin za darmo. Skorzystajcie z promocji Epic Games

Epic Games co tydzień zaprasza sympatyków gier do pobierania nowych propozycji udostępnionych za darmo. Jeżeli jeszcze nie zdążyliście dodać do listy tytułu DICE, spieszcie się.

Star Wars: Battlefront II (2017) od początku miał pod górkę, a jego debiut odbił się sporym echem wśród społeczności graczy. Deweloperzy, nie zrażeni krytyką mikrotransakcji, podjęli się wielu poprawek i serii aktualizacji, które wprowadzały do pozycji nowych bohaterów, mapy oraz tryby. Część sympatyków Gwiezdnych wojen jeszcze kilka miesięcy temu prosiło deweloperów o dalsze wsparcie strzelanki poprzez płatne DLC.

W promocji Epic Games możecie za darmo zgarnąć specjalne wydanie pozycji DICE, które zawiera:

  • Ponad 25 wyglądów bohaterów (W tym sześć legendarnych wyglądów oraz po jednym wyglądzie dla Rey, Finna i Kylo Rena, inspirowanych Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie)
  • Ponad 125 wyglądów żołnierzy i jednostek wsparcia
  • Ponad 100 emotek bohaterów i żołnierzy oraz kwestii mówionych
  • Ponad 70 zwycięskich póz bohaterów i żołnierzy

Star Wars Battlefront 2 za darmo dzisiaj na Epic Games Store

O promocji informowaliśmy Was już w zeszłym tygodniu, jednak z racji bardzo interesującej gry, przypominamy, że pozostało jeszcze kilka godzin do zakończenia okazji. Po akcji Epic Games serwery produkcji są oblegane, zatem chętnych do rozgrywki nie brakuje. Tymczasem od 17:00 oferta ponownie zostanie odświeżona i otrzymamy okazję do ściągnięcia Galactic Civilizations III. Pamiętajcie o ogromnej promocji na PSN-ie oraz ofercie Deals with Gold.

Źródło: Epic Games

Tagi: DICE Electronic Arts Star Wars: Battlefront II (2017)