Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.01.2021 20:22
New Vegas 2
866V

Fallout: New Vegas 2 ma znajdować się w produkcji. Gra jednak zadebiutuje za kilka lat

Powracają plotki dotyczące przygotowania Fallout: New Vegas 2 i produkcja ma zadebiutować na rynku za kilka lat. Informacje na temat planów Bethesdy przedstawił Tyler McVicker, który zapowiedział, że ma kilka gorących szczegółów dotyczących nadciągających gier oraz nawet Nintendo Switcha Pro.

W pierwszej połowie 2021 roku Microsoft oficjalnie zamknie transakcję i kupi Bethesdępodpisana umowa mogłaby zapewnić Obsidian Entertainment możliwość rozwijania kolejnej gry z serii Fallout, ale według najnowszych plotek: New Vegas 2 już powstaje.

Szczegóły przedstawił Tyler McVicker, czyli informator, który od ponad 10 lat pracował pod marką Valve News Network, ale w międzyczasie rozszerzył swoją działalność o publikowanie informacji nie tylko o grach firmy odpowiedzialnej za Steam. Tyler zna także plany między innymi Nintendo oraz Bethesdy i chce się nimi podzielić.

Zdaniem informatora, Fallout: New Vegas 2 faktycznie powstaje i ma zadebiutować na rynku po 2025 roku. Aktualnie Bethesda pracuje nad Starfield oraz The Elder Scrolls 6, ale jednocześnie mają trwać prace nad nowym Falloutem. Trudno jednak powiedzieć, kto się nim zajmuje.

Na potwierdzenie tych informacji przyjdzie nam zaczekać pewnie nawet kilka lat, ale Tyler McVicker w przeszłości miał okazję ujawnić kilka ciekawych projektów, więc na pewno warto śledzić jego poczynania.

Źródło: https://wccftech.com/fallout-new-vegas-2-in-development-rumor-release-date/

Tagi: Bethesda Fallout fallout: new vegas 2 tyler mcvicker