Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.01.2021 19:18
Sky Rojo Netflix
1190V

Sky Rojo od twórców Domu z papieru. Zwiastun i szczegóły nowego serialu

Na kontynuację „Domu z papieru” musimy zaczekać, ale twórcy nie próżnują i przygotowali kolejną produkcję dla platformy Netflix. Zobaczcie zwiastun oraz poznajcie szczegóły „Sky Rojo”, który zadebiutuje na serwerach streamingowego giganta w marcu.

„Sky Rojo” to serial pełen akcji oraz czarnego humoru, za który odpowiadają Álex Pina i Esther Martínez Lobato („Dom z papieru”). Twórcy nazwali produkcję „latynoską miazgą” i propozycja zostanie udostępniona widzom platformy Netflix dokładnie 19 marca. Firma wspomina o pierwszym sezonie, który składa się z ośmiu 25-minutowych odcinkach, więc możemy spodziewać się, że autorzy planują przygotowanie kolejnych historii.

Serial przedstawi historię trzech prostytutek, które postanawiają porzucić nocne życie i uciec z klubu nocnego Las Novias Club. Coral (Verónica Sánchez), Wendy (Lali Espósito) i Gina (Yany Prado) wierzą, że mogą zagwarantować sobie wolność, ale kobiety są ścigane przez ich alfonsa Romeo (Asier Etxeandia), który jest wspierany przez specjalistów od mokrej roboty.

Widzowie mogą liczyć na szaloną, chaotyczną podróż, w której bohaterki będą mierzyć się z różnymi nie bezpieczeństwami. Tak o serialu wypowiedzieli się autorzy – Álex Pina i Esther Martínez Lobato:

"Chcieliśmy, aby Sky Rojo cechowało się szaloną akcją przez całe 25-minut każdego odcinka, tak aby podkreślić dynamiczną naturę fabuły: nieustannej ucieczki i wyścigu o przetrwanie. Zwykle dopiero w trzecim akcie filmu czy odcinka serialu następuje kumulacja całej energii i prawdziwy wybuch wszystkich konfliktów, które są napędem historii. My postanowiliśmy sprawić, że akcja serialu będzie miała taki szalony bieg przez cały sezon"

Warto przypomnieć, że „Dom z papieru” otrzyma piąty i zarazem ostatni sezon, ale Koreańczycy opracowują już własną wersję historii.

Źródło: Informacja prasowa: Netflix

Tagi: Netflix serial Sky Rojo