Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.01.2021 16:59
Robert Downey Jr. x Spider-Man: Homecoming
2429V

Robert Downey Jr. potrafi się cenić. Wielka wypłata za 8-minutowy występ w Spider-Man: Homecoming

Robert Downey Jr. był jedną z gwiazd Marvel Cinematic Universe i aktor wyrobił sobie wielką pozycję w hierarchii studia. Jego występy w roli Iron Mana były niezwykle drogie, co potwierdzają szczegóły jego gaży za występ w „Spider-Man: Homecoming”.

Marvel Cinematic Universe jest aktualnie rozwijane przez „WandaVision”, ale w następnych miesiącach mamy systematycznie oglądać nowe filmy i seriale rozbudowujące nasze doświadczenie. Jednym z głównych bohaterów całej serii był Robert Downey Jr., który wyrobił sobie wielką pozycję w całym MCU.
Aktor w wielkim stylu zakończył swoją pracę w świecie Marvela, ale jeszcze w swoim czasie potrafił się cenić – za trwający 8-minut występ w „Spider-Man: Homecoming”, aktor zgarnął 10 mln dolarów.

Jak wiadomo Tony Stark nie był głównym bohaterem wspomnianej historii, ale odegrał znaczącą rolę, za którą Marvel musiał przelać na konto aktora sporą wypłatę – biorąc pod uwagę czas na ekranie.

W Sieci wciąż pojawiają się plotki, według których Iron Man/Tony Stark powrócą w kolejnych produkcjach Marvela, ale tak naprawdę aktualnie Kevin Feige nie potwierdza, czy będzie chciał sprowadzić aktora na plan.

Źródło: Twitter: factsonfiIm

Tagi: Marvel Cinematic Universe MCU Robert Downey Jr