Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.01.2021 16:17
Spider-Man: Miles Morales - Insomniac Games
5537V

Sony rozsyła kolejny prezent. Firma nagradza graczy, którzy zdobyli platynę w Spider-Man: Miles Morales

Japoński producent ponownie nagradza graczy, którzy postanowili bardzo dokładnie zapoznać się ze Spider-Man: Miles Morales. Gracze otrzymują wiadomości e-mail ze skromnym prezentem, który na pewno zostanie ciepło przyjęty przez wiernych miłośników serii.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales trafił na rynek w zeszłym roku i Insomniac Games zaproponowało graczom około 7-8 godzinną historię (przeczytajcie naszą recenzję). Tytuł charakteryzuje się łatwą do zdobycia platyną, więc kolejni gracze chętnie zapoznają się ze wszystkimi sekretami produkcji.

Sony postanowiło kolejny raz nagrodzić łowców i pierwsi zainteresowani otrzymali już prezenty – za platynę Spider-Man: Miles Morales możecie otrzymać nową ramkę do przygotowania fotek w trybie zdjęć.

Wcześniej japoński producent oferował graczom awatary, ale jak widać teraz możemy nawet liczyć, że otrzymamy już konkretną zawartość do gry. Sony w tym wypadku wysyła kody, które należy zrealizować na PlayStation Store.

Warto wspomnieć, że jeszcze przed premierą PS5 pojawiły się informacje, według którego Sony zadbało o specjalną technologię i może teraz w łatwy sposób nagradzać łowców trofeów.

Źródło: https://twistedvoxel.com/spider-man-miles-morales-platinum-trophy-bonus/

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment