Iza Łęcka Iza Łęcka 19.01.2021 12:09
Rainbow Six Quarantine
445V

Rainbow Six Quarantine nie zadebiutuje w marcu. Na stronie Ubisoftu pojawił się błąd

Rainbow Six Quarantine zadebiutuje jeszcze później. Ubisoft, pomimo zaprezentowania konkretnego terminu na swojej witrynie, nie udostępni strzelanki w marcu. Gra może trafić do graczy nawet w przyszłym roku.

Na strzelankę będąca spin-offem popularnej serii Rainbow Six przyjdzie nam jeszcze zaczekać. O starciach z gigantycznymi bestiami nie słyszeliśmy zbyt wiele, jednak ostatnie udostępnienie daty premiery na stronie Ubisoftu dawało nadzieję, że francuski gigant branży szykuje sporą niespodziankę dla entuzjastów IP. Niestety, obecnie nie mamy dobrej wiadomości - studio potwierdziło redakcji IGN, że tytuł nie zadebiutuje w następnych tygodniach. Był to zwykły błąd.

Rainbow Six Quarantine został zapowiedziany w połowie 2019 roku, jednak deweloperzy nie pokusili się jeszcze na zaprezentowanie fragmentu gameplayu czy przedstawienie dokładnych założeń rozgrywki szerokiej publice. Według najnowszych informacji, kooperacyjna strzelanka ma trafić na rynek w następnym roku finansowym – od 1 kwietnia 2021 roku do 31 marca 2022 roku.

Twórcy mają więc czas na dokładne przedstawienie gry, ale niestety wciąż nie wiemy, kiedy usłyszymy nieco więcej o Rainbow Six Quarantine. Taktyczna strzelanka ma znacząco różnić się od pierwowzoru, stawiając na kooperację między kilkoma graczami i elementy survival horroru. Tytuł mógłby znacząco urozmaicić katalog Ubisoftu, zatem pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenia.

Źródło: https://www.ign.com/articles/rainbow-six-quarantine-release-date-march-denied

Tagi: Rainbow Six Quarantine Ubisoft Ubisoft Montreal