Iza Łęcka Iza Łęcka 15.01.2021 12:57
Rainbow Six Quarantine Ubisoft
969V

Rainbow Six Quarantine z nieoczekiwanym debiutem? Wyciekła data premiery

Ubisoft może zdecydować się na intensywną i szybką kampanię marketingową Rainbow Six Quarantine. Nieoficjalnie ujawniony został termin, który sugeruje, że sieciowa produkcja nastawiona na walkę z potężnymi bestiami zadebiutuje jeszcze w tym roku finansowym.

W czerwcu 2019 roku Ubisoft niespodziewanie zapowiedział Rainbow Six Quarantine, choć tak naprawdę nigdy nie pokusił się o rozbudowaną prezentację produkcji. Gra posiadała datę premiery, jednak w październiku 2019 roku opóźniono debiuty trzech tytułów (Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine  oraz Immortals Fenyx Rising). Obecnie sieciowa strzelanka jako jedyna nie została udostępniona na rynku.

Wydaje się niezwykle prawdopodobne, że w kolejnych dniach będziemy świadkami intensywnej kampanii promocyjnej, ponieważ zgodnie z Ubisoft Connect Rainbow Six Quarantine zadebiutuje 21 marca 2021 roku. Jest to w zasadzie ostatni moment, by francuski gigant branży nie musiał po raz kolejny zmieniać planów. Wcześniej potwierdzono, że pozycja będzie mieć premierę we wciąż aktualnym roku finansowym (do 31.03.2021 roku).

Trzeba zauważyć, że 21 marca wypada w niedzielę, co nie jest typowym dniem przypadającym na debiut gry. Francuzi jednak zmienili informacje o strzelance, więc wydaje się możliwe, że w ciągu następnych 2 miesięcy dojdzie do premiery. A może 21 marca odbędzie się Ubisoft Connect, podczas którego uruchomione zostanie Rainbow Six Quarantine? Byliśmy już świadkami takich zaskakujących ogłoszeń.

Warto dodać, że rozgrywka w Rainbow Six Quarantine może nawiązywać do jednego z wydarzeń w Rainbow Six Siege – swego czasu w strzelance znalazły się potwory, których pokonanie było podstawowym zadaniem graczy. Wariant zabawy cieszył się sporą popularnością, choć po wyznaczonym terminie został usunięty z produkcji. Później Ubisoft ogłosił  Quarantine.

Źródło: https://www.psu.com/news/rainbow-six-quarantine-release-date-has-been-revealed-via-ubisoft-connect/

Tagi: Rainbow Six Quarantine Ubisoft Ubisoft Montreal