Iza Łęcka Iza Łęcka 19.01.2021 08:57
Space Sweepers
895V

Space Sweepers prezentuje się zaskakująco dobrze. Netflix pokazał zwiastun koreańskiej superprodukcji

Na początku lutego widzowie platformy Netflix zobaczą „Space Sweepers”, czyli pierwszy koreański film, którego fabuła rozgrywa się w kosmosie. Od wstępnej zapowiedzi obraz intrygował fanów science-fiction, tymczasem możemy sprawdzić zwiastun potwierdzający obiecującą jakość produkcji.

Streamingowy gigant ogłosił wielką listę filmowych premier, które trafią do katalogu 2021 roku, choć w zestawieniu zabrakło „Space Sweepers”. Koreańska historia będzie jednak jedną z nowości w następnym miesiącu, a datę premiery potwierdza najnowszy zwiastun – klimatyczna produkcja wyląduje na serwerach 2 lutego.

„Space Sweepers” zaprowadzi widzów do 2092 roku, a dokładnie do czasów, gdy ludzie podróżują w statkach kosmicznych i szukają drogocennego złomu w przestrzeni kosmicznej. Bohaterowie zajmują się poszukiwaniem części z rozbitych maszyn, tymczasem pewnego dnia ich spokojną pracę zakłóca pojawienie się humanoidalnego robota. Maszyna przypomina wyglądem małą dziewczynkę, jednak tak naprawdę może stanowić wielkie niebezpieczeństwo.

Pierwszy materiał potwierdza, że Koreańczycy mogą zaserwować sporą niespodziankę widzom, którzy od dawna czekają na podobną produkcję w katalogu Netflixa. Jeżeli jesteście ciekawi, co jeszcze czeka na abonentów w najbliższych tygodniach, sprawdźcie produkcje zapowiedziane przez platformę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Netflix Space Sweepers