Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2021 15:17
Hitman 3 - Agent 47
847V

Hitman 3 na premierowym zwiastunie. IO Interactive szykuje graczy na ostatnią historię

Już w tym tygodniu zadebiutuje ostatnia część trylogii World of Assassination. IO Interactive przedstawiło właśnie premierowy zwiastun zapowiadający historię i przygotowujący graczy na wielką premierę.

W marcu 2016 roku zadebiutował pierwszy odcinek nowego Hitmana. Twórcy podzielili grę na epizody, ale już kontynuacja z 2018 roku otrzymała standardowe wydanie i od dnia debiutu gracze otrzymali dostęp do całej pozycji. Po debiucie „Dwójki” dowiedzieliśmy się, że zespół chce zakończyć World of Assassination na trzeciej części i już w najbliższą środę odbędzie się premiera ostatnich misji.

Studio zapowiada Hitmana 3 jako wielkie zakończenie historii Agenta 47, ale tak naprawdę nie wiemy, jak będzie wyglądać przyszłość tego IP. Twórcy zapowiedzieli już pracę nad nową grą w uniwersum Jamesa Bonda, więc przynajmniej główny zespół zajmie się pewnie stworzeniem pozycji na podstawie popularnej na całym świecie marki.

Trzeba oczywiście pamiętać, że IO Interactive założyło nowe studio i w ostatnich miesiącach znacząco rozwinęło swoje struktury, jednak wciąż musimy zaczekać na przedstawienie pełnych planów deweloperów.

Zamierzacie zagrać w Hitmana 3?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hitman 3 IO Interactive