Iza Łęcka Iza Łęcka 18.01.2021 13:34
Dwayne Johnson x Young Rock
825V

Young Rock to najnowszy serial inspirowany życiem Dwayne'a Johnsona. Zobaczcie zwiastun produkcji

Dwayne'a Johnsona nie trzeba przedstawiać nikomu, kto interesuje się show-biznesem i hollywoodzkimi obrazami. Tym razem historia czerpiąca z kariery i życia byłego wrestlera, futbolisty, aktora oraz producenta filmowego zostanie przedstawiona w formie serialu. Zobaczcie zwiastun „Young Rock”.

Stacja NBC pokusiła się o zamówienie nowej serii, która pochyli się nad życiem Dwayne'a Johnsona. Tytuł „Young Rock” bezpośrednio odnosi się do ringowego pseudonimu artysty, który jeszcze w 2016 roku wystąpił gościnnie na gali WrestleMania 32. Wielu sympatykom kina Johnson jest głównie znany z „Króla Skorpiona”, serii „Szybcy i wściekli”, dwóch filmów "Jumanji" debiutujących kolejno w 2017 i 2019 roku.

Pierwszy sezon komediowego serialu „Young Rock” składać się będzie z 11 odcinków, za których reżyserię odpowiada aktor oraz Nahnatchka Khan („Amerykański tata”, „Przepis na amerykański sen”). Fabuła skupi się na jego dzieciństwie, początkach kariery oraz procesie poznawania prawdziwego siebie. Wśród obsady zobaczymy Adriana Groulxa, Bradley'a Constanta oraz Uliego Latukefu, którzy wcielą się w Johnsona na poszczególnych etapach jego życia.

Poniżej zobaczyć możecie najnowszy zwiastun zapowiadający produkcję. Przypomnijmy, że w kinach już za kilka miesięcy zadebiutuje kolejna odsłona „Szybkich i wściekłych” - obecnie trwa kolejny etap promocji filmu.

Źródło: YouTube
Autor zdjęcia Featureflash Photo Agency (shutterstock)

Tagi: serial trailer Young Rock zwiastun