Iza Łęcka Iza Łęcka 06.01.2021 11:13
Główny bohater Szybcy i Wściekli 9
2021V

Szybcy i Wściekli 9 na nowych zdjęciach. Rozpoczyna się kolejna faza promocji filmu

„Szybcy i Wściekli” nie przybyli do widzów w 2020 roku, jednakże premiera dziewiątej części serii zbliża się wielkimi krokami. By podkręcić zainteresowanie, udostępniono dwa nowe ujęcia z produkcji oraz opublikowano okładki magazynu Total Film.

„Szybcy i Wściekli” to seria, która na rynku jest już 20 lat, i zmierza do wielkiego zakończenia. Najnowszy film cyklu jest jedną z bardziej oczekiwanych odsłon serii, w której aktorzy i twórcy zapowiedzieli kilka efektownych atrakcji. Entuzjaści przygód Dominica Toretto mogą oczekiwać kosmicznych perypetii i skupienia się na głównych bohaterkach.

Premiera „Szybcy i Wściekli 9” miała odbyć się w maju ubiegłego roku, jednak pandemiczna rzeczywistość i ograniczenia w funkcjonowaniu kin sprawiły, że Universal Pictures zmieniło plany. Według aktualnych zapowiedzi, film zadebiutuje na wielkim ekranie 2 kwietnia. Trudno jednak przewidzieć, czy przyjęte rozwiązanie po raz kolejny nie będzie musiało zostać przeorganizowane.

Mimo wszystko wytwórnia rozpoczyna kolejny etap promocji i prezentuje najświeższe sceny – zobaczycie na nich dwie najważniejsze postacie „Szybcy i Wściekli 9”, w które wcielają się Vin Diesel oraz John Cena. Total Film przygotował również dwie okładki z aktorami, a na łamach magazynu opublikowane zostaną kolejne szczegóły dotyczące fabuły.

Szybcy i Wściekli 9 nowe zdjęcia 1

Szybcy i Wściekli 9 nowe zdjęcia 2

Źródło: https://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili/filmy/szybcy-i-wsciekli-9-nowe-zdjecia-i-okladki-od-total-film

Tagi: Szybcy i Wściekli Szybcy i Wściekli 9 Universal Pictures