Iza Łęcka Iza Łęcka 18.01.2021 08:15
Cyberpunk 2077 x Borderlands - modyfikacja
3357V

Cyberpunk 2077 niczym Borderlandsy. Mod zmienia styl artystyczny produkcji

Cyberpunk 2077 nadal cieszy się dużą popularnością wśród twórców modyfikacji, a jedną z ostatnich intrygujących propozycji jest możliwość zmiany stylu graficznego produkcji, który upodabnia ją do serii Gearbox Software. Sprawdźcie grę CD Projekt RED w nowych barwach.

Przy odpowiednim sprzęcie, świat Cyberpunka 2077 potrafi zachwycić oprawą, choć nie ulega wątpliwości, że w kolejnych miesiącach pojawią się liczne modyfikacje, których zadaniem będzie odpicowanie pozycji i wydobycie z Night City nowej jakości.

Borderlandfy2077 jest jednym z modów, w którym autor nie podkręca ray tracingu, za to dorzuca do stylu produkcji grubą, czarną kreskę, poprawia nasycenie, a całości nadaje komiksowego charakteru. Dzięki technice cel-shadingu Night City wygląda niczym kolejne miasteczko z Pandory, co jeszcze bardziej przybliża RPG-a do gry Gearbox Software.

Tuż po premierze Cyberpunka 2077 pojawiło się sporo porównań do serii Borderlands, a jak się przekonacie, oglądając poniższy film, przygoda osadzona w futurystycznej metropolii całkiem przypomina produkcję wydawaną przez 2K Games.

Jeśli jesteście zainteresowani modyfikacjami do Cyberpunka 2077 – sprawdźcie kilka popularnych modów, które podkręcają grę CD Projekt RED.

Źródło: https://www.pcgamer.com/a-spot-of-cel-shading-turns-cyberpunk-2077-into-a-convincing-borderlands-sequel/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077