Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.01.2021 12:30
Tales from the Borderlands na PS5 i XSX
607V

Tales From the Borderlands na PS5 i XSX! Ulepszone wersje gry zostały ocenione przez PEGI

Wygląda na to, że już niedługo będziemy mogli spodziewać się pierwszego pełnoprawnego ulepszenia na nową generację którejś z marek wyprodukowanych początkowo przez Telltale Games!

Przed wpadnięciem po uszy w bagno Telltale Games miało się naprawdę dobrze - w ich najbardziej płodnym okresie wydawali gier na pęczki i choć wiele opartych było dokładnie o ten sam schemat, to wśród zalewu można było trafić na spore perełki. Jedną z nich było Tales from the Borderlands, której akcja dzieje się w kultowym już uniwersum. Całość swego czasu docenił nawet reżyser pełnoprawnej, trzeciej odsłony.

Teraz okazuje się, że pomimo iż od premiery minęło prawie 5 lat, wciąż możemy dostać coś stosunkowo nowego - i to dość niespodziewanie. Redakcja portalu Gematsu dotarła bowiem do bardzo ciekawej informacji - na stronie PEGI (Pan European Game Information) pojawiła się ocena Tales from the Borderlands w wersji na PC, PlayStation 5 oraz Xboksa Series X!

Ocenę tej wersji gry wprowadzono już miesiąc temu, ale dopiero teraz komukolwiek udało się wychwycić tę informację. Jest ona o tyle ciekawa, że w gruncie rzeczy nie słyszeliśmy kompletnie nic na ten temat. Wiele wskazuje więc na to, że pozostaje nam po prostu czekać, aż Take-Two Interactive zdecyduje się podzielić większą pulą wiadomości, które bez wątpienia ucieszą fanów tytułu.

Tales from the Borderlands na PS5 i XSX

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2021/01/16/tales-from-the-borderlands-ps5/

Tagi: Tales from the Borderlands Telltale Games