Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.01.2021 11:30
The Last of Us Part II na PS5
3467V

The Last of Us 2 doczeka się aktualizacji do PS5? Jeden z szefów Sony udzielił ciekawej wypowiedzi

Herman Hulst, jeden z szefów Sony Interactive Entertainment udzielił bardzo interesującej wypowiedzi - jeśli ta nie była zwykłą pomyłką, to prawdopodobnie rzeczywiście dostaniemy ulepszoną wersję ostatniej głośnej gry od Naughty Dog.

The Last of Us Part II to prawdziwy fenomen - gra przyjęła się wyśmienicie, a najlepszym dowodem na to jest liczba nagród, jakie udało jej się uzyskać. Według najnowszych szacunków, wyróżnień GOTY wpadło na jej konto ponad 200! I w zasadzie nic w tym dziwnego, projekt pod wieloma względami był rewolucyjny i wycisnął wszystko, co tylko się dało, z poprzedniej generacji konsol od Sony.

Oczywiście wciąż jest potencjał na rozwój - szczególnie biorąc pod uwagę możliwości, które oferuje PlayStation 5. Już w listopadzie mówiło się o "next-genowej" aktualizacji, a teraz pojawiła się wypowiedź, która pozwala w to wierzyć. Słowa nie płynęły z byle jakich ust, albowiem ich autorem jest Hermen Hulst, jeden z szefów SIE Worldwide Studios. Wybrał on swoje gry roku (Ghost of Tsushima oraz The Last of Us 2) i dodał:

Poza tym jestem także pod wrażeniem pracy wykonanej przez Sucker Punch i Naughty Dog, aby oba tytuły działały tak dobrze na PS5.

I o ile Ghost of Tsushima rzeczywiście otrzymał odpowiednią aktualizację, która ulepszyła płynność oraz wizualne aspekty gry, o tyle przygody Ellie wciąż są tym samym, czym były na PlayStation 4 Pro. Można więc zakładać jedną z dwóch opcji - mężczyzna albo się pomylił, albo zwyczajnie wie o czymś, o czym zwykli gracze będą mieli okazję dowiedzieć się dopiero za jakiś czas.

Źródło: https://twistedvoxel.com/the-last-of-us-part-2-ps5-update/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II