Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 16.01.2021 17:15
Elden RIng
2718V

Elden Ring na nowych materiałach przedstawiających tajemniczą postać ze zwiastuna

Artysta pracujący nad grafikami koncepcyjnymi dla Elden Ring udostępnił w sieci pięć nowych obrazków prezentujących nowy tytuł From Software.

Jeszcze pod koniec zeszłego roku kalendarzowego wyciekły dwa zdjęcia z Elden Ring, które przedstawiły wizerunek jednego z wrogów - z bestiami tworzonymi przez projektantów z utalentowanego zespołu From Software będziemy mogli zmierzyć się już w nadchodzących miesiącach.

Grafik, który przygotowywał materiały koncepcyjne na imprezę E3 2019, udostępnił w mediach społecznościowych kolejne pięć zdjęć przedstawiających Elden Ring. Gabriel Bjork Stiernstrom - za pośrednictwem Reddita - zaznaczył, że stworzył je w styczniu 2019 roku na zlecenie Digic Pictures (to oni odpowiadają za przygotowanie pierwszego zwiastuna nadchodzącego tytułu japońskich deweloperów), nie wiedząc początkowo, nad czym tak naprawdę pracuje. Dopiero po wydarzeniu E3 2019 dowiedział się, iż jego grafiki koncepcyjne dotyczą najnowszego projektu From Software. 

A co one same pokazują? Trzy z nich skupiają się na tajemniczej postaci, którą widzieliśmy już w trakcie oglądania zwiastuna z 2019 roku. Stoi ona nad pewnym obiektem, z którego wydobywa się energia - być może to dzięki niemu bohaterka odzyskuje zdrowie lub wytrzymałość?

Źródło: https://gamingbolt.com/elden-ring-sees-more-concept-art-from-2019s-announcement-trailer

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software