Iza Łęcka Iza Łęcka 30.12.2020 08:00
Elden Ring kobieta ze zwiastuna
5111V

Elden Ring zaczyna wyciekać. Wizerunek przeciwników oraz szczegóły znalazły się w Sieci

From Software i Bandai Namco nie mogą odkładać prezentacji Elden Ring. W Sieci znalazły się nowe informacje dotyczące produkcji oraz wizerunek dwóch przeciwników. W przypadku tej gry, Japończycy czerpią garściami z Dark Souls i Bloodborne.

Kilka dni temu pojawiły się nowiny, według których prace nad Elden Ring zostały zakończone już kilka miesięcy temu. Obecnie przytoczoną wiadomość potwierdza jeden z chińskich informatorów – Longqi Bangbangtang przygotowuje materiały dotyczące gier soulslike, a jego najnowszym filmem zainteresowało się Bandai Namco.

W materiale pojawiły się szczegóły oraz dwa zdjęcia z Elden Ring, jednak publikacja została szybko usunięta. Na szczęście gracze zdążyli utrwalić wszelkie nowe doniesienia.

Zgodnie ze słowami Longqi Bangbangtanga, prace nad Elden Ring zostały zakończone w pierwszej połowie 2020 roku, a tytuł wciąż znajduje się w fazie dopracowywania. Gra zostanie wydana w 2021 roku, a w styczniu powinniśmy być świadkami prezentacji nowego zwiastuna.

Jego zdaniem świat nowej produkcji From Software jest oparty na „drzewie genealogicznym mitologii nordyckiej”, ale istnieją także odwołania do mitologii celtyckiej. Rozgrywka jest podobna do Dark Souls, choć mapa jest znacznie większa, zawiera zmienną pogodę oraz porę dnia i nocy. W tytule pojawią się pojedynki z bossami, które będą tak rozbudowane, że na naszych oczach będzie zmieniać się pora dnia (dzień w noc), a dynamizmu dodawać będą ulegające przeobrażeniom warunki atmosferyczne. Twórcy zajęli się bardziej złożoną kreacją potworów – przeciwnicy w stylu cthulu są podobni do tych z Bloodborne.

Longqi Bangbangtang jest uważany za wiarygodne źródło, jednak przede wszystkim musimy czekać na ostatni ruch From Software, które nadal nie zdecydowało się na zaprezentowanie pozycji. Sprawdźcie poniżej wizerunki dwóch przeciwników, które przedstawił informator:

Elden Ring potwór 1

Elden Ring potwór 2

Należy dodać, że jeden z pracowników From Sotfware podziękował właśnie za wsparcie wszystkim sympatykom studia. Deweloper jednak nie odniósł się do powyższych doniesień.

Źródło: https://wccftech.com/elden-ring-alleged-concept-art-leak

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software