Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 16.01.2021 15:45
Battlefront 2
1831V

Star Wars Battlefront 2 z ogromnymi problemami. Serwery EA nie wyrabiają

EA nie spodziewało się aż tak dużego zainteresowania Star Wars Battlefrontem 2, który od wczoraj jest rozdawany za darmo na platformie Epic Games. 

Zgodnie z zapowiedziami, wczoraj w sklepie Epic Games pojawiła się nowa, darmowa gra. Jest nią wymienione w tytule Star Wars: Battlefront II (2017), które możecie pobrać bez jakichkolwiek kosztów jeszcze przez pięć dni - wystarczy, że klikniecie tutaj.

Zainteresowanie tytułem wydanym przez Electronic Arts przerosło nie tylko serwery witryny Tima Sweeneya, ale także samego wydawcy. Amerykańska firma poinformowała nas, że pracuje już nad naprawieniem problemów z następującymi kodami błędów: 623 i 918. Serwery EA są na tyle przeciążone, że logując się - wczoraj, po godzinie 17:00 czasu polskiego - po raz pierwszy do drugiej odsłony Battlefronta, zainteresowani mogą zauważyć kod błędu informujący, że jego konto zostało... zbanowane.

EA uspokoiło odbiorców mówiąc, że już pracują nad rozwiązaniem uniemożliwiających rozgrywkę sieciową problemów. Nie wiadomo, kiedy to nastąpi, ale możemy domyślić się, że w przeciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin.

Źródło: https://www.pcgamesn.com/star-wars-battlefront-ii/error-code-918-623

Tagi: DICE Electronic Arts LucasArts Pandemic Studios Star Wars: Battlefront II Star Wars: Battlefront II (2017)