Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2021 15:59
GTA w RDR 2
4787V

GTA 6 ponownie w Red Dead Redemption 2? Gracze dotarli do niezwykle ciekawego pliku

Rockstar najwidoczniej faktycznie testuje w Red Dead Redemption 2 kolejne elementy z GTA 6. Gracze natrafili na bardzo interesujący plik, ponieważ jego odpowiednika nie znajdziecie w GTA 5. Potwierdza to wcześniej przedstawioną teorię.

W ostatnich dniach coraz częściej słyszymy o GTA 6. Ostatnio jeden z wiarygodnych informatorów wspomniał o kobiecej bohaterce, która ma pojawić się w Grand Theft Auto 6, a wcześniej informowaliśmy o między innymi tajemniczych broniach w Red Dead Redemption 2.

Dzisiaj wśród fanów gier Rockstar ponownie głośno jest o przygodzie Arthura Morgana, ponieważ w plikach Red Dead Redemption 2 znaleziono odniesienia do spadochroniarstwa! Nie możemy oczekiwać, że taka mechanika pojawi się w RDR 2 lub Red Dead Online.

Tak sytuację przedstawia gracz, który natrafił na pliki:

„Spadochroniarstwo jest zaimplementowane w samym silniku rdzeniowym, dlatego w gameconfig istnieje ustawienie, aby włączyć spadochroniarstwo, ale jest wyłączone.”

Trzeba to podkreślić: w plikach RDR2.exe znaleziono wzmiankę, na którą nie możemy natrafić w GTA5.exe. Co to może oznaczać? Gracze mają oczywiście jedną teorię związaną z testami nowej produkcji.

Rockstar już w przeszłości wykorzystywał wcześniej wydane gry, by dzięki nim testować zawartość do nowych produkcji. Red Dead Redemption 2, które wygląda i działa znacznie lepiej od Grand Theft Auto 5, ma być areną testów dla GTA 6.

Warto zaznaczyć, że pliki nie powinny także dotyczyć GTA 5 na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S, ponieważ odniesienia znaleziono w RDR 2 na PC.

Źródło: https://www.psu.com/news/gta-6-reference-speculated-to-be-found-in-red-dead-redemption-2-files-by-dataminer/

Tagi: grand theft auto 6 gta 6 Red Dead Redemption 2 Rockstar