Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2021 14:56
DualSense kolory - panele
1632V

DualSense z PS5 z wymiennymi panelami. Firma oferuje 10 kolorów

Sony zapewniło możliwość wymiany przednich paneli w kontrolerze DualSense od PS5, więc pojawiła się już firma, która oferuje części. Gracze mogą znacząco odświeżyć kolor urządzenia decydując się na prostą wymianę elementu.

Sony w bardzo ciekawy sposób podeszło do tematu nowej konsoli, ponieważ gracze mogą łatwo wymienić panele od PS5 i DualSense. Firma wciąż nie produkuje oficjalnych elementów, ale możemy przypuszczać, że jest to kwestia czasu i w przyszłości pojawią się dodatki prezentowane przez japońską korporację.

Firmy jednak nie zamierzają czekać na ruch Sony i właśnie z tego powodu Decor Evolve sprzedaje części do kontrolera Japończyków – za 9,99 dolarów możemy zamówić cover w jednym z dziesięciu kolorach: złotym, różowym złotym, srebrnym, jasnoniebieskim, stalowo-szarym, pomarańczowym, granatowym, fioletowym, niebieskim i czerwonym.

DualSense PS5 - części - 1

Warto pamiętać, że Sony nie zdecydowało się w żaden sposób zabezpieczać pada, więc w zasadzie każdy powinien móc w prosty sposób zadbać o wygląd sprzętu. Poniżej zobaczycie zdjęcie.

Za produkcję i dystrybucję części odpowiada firma z Tajwanu, więc jeden gracz z tego kraju miał już okazję kupić panel i według jego opinii – wszystko ładnie pasuje i wygląda efektownie.

Sony w ostatnich dniach udostępniło oficjalną dokumentację PlayStation 5 i akcesoriów (w tym DualSense), więc w zasadzie każdy może przygotować plastiki do sprzętu Japończyków. Wkrótce mają także pojawić się panele do PS5.

DualSense PS5 - części - 2

DualSense PS5 - części - 3

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/a-third-party-company-is-selling-ps5-controller-faceplates-for-10/

Tagi: dualsense playstation 5 ps5 Sony