Iza Łęcka Iza Łęcka 14.01.2021 11:00
Red Dot Netflix
791V

Red Dot na pełnym zwiastunie. Netflix promuje szwedzki thriller

W lutym na platformie Netflix zadebiutuje intrygujący thriller zatytułowany „Red Dot”. Najnowszy zwiastun wprowadza w mrożące krew w żyłach wydarzenia, które rozgrywają się w niebezpiecznych górach. Sprawdźcie szczegóły.

Gigant streamingowy zdradził już wstępną listę nowości przygotowanych na przyszły miesiąc, choć w zestawieniu zabrakło obecnie promowanego „Red Dot”. Najnowsza produkcja jest klimatycznym thrillerem psychologicznym, w którym poznamy Davida i Nadję – para wyrusza na wyprawę w góry w północnej części Szwecji, próbując ratować swój związek. Ich wyjazd zamienia się w koszmar, gdy pewnej nocy na ich namiocie pojawia się czerwona kropka z muszki karabinu. Kobieta i mężczyzna szybko odkrywają, że stali się celem snajpera.

Za film odpowiada reżyser Alain Darborg, który od wielu lat opracowuje seriale dla szwedzkich telewizji. Będzie to jednak jego pierwszy projekt przygotowany dla potentata SVOD i przedstawiony tak licznej publice.

Pełny zwiastun uchyla rąbka tajemnicy, zdradzając co „Red Dot” może zaoferować. Dzięki unikatowej atmosferze skandynawskie kino cieszy się coraz większą przychylnością widzów - tym razem również zapowiada się przejmująca, trzymająca w napięciu historia. Warto zauważyć, że tytuł nie znalazł się na gigantycznej liście nowości filmowych, które Netflix przygotował na 2021 rok.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Neflix Red Dot trailer zwiastun