Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2021 21:23
Crash Bandicoot miał otrzymać animację Amazon
664V

Crash Bandicoot miał otrzymać animację? Wyciekł rzekomy fragment serialu Amazonu

Amazon miał pracować nad serialem „Crash Bandicoot”, który podobno natrafił na spore niedogodności. Projekt został zamrożony z powodu problemów ze scenariuszem. Możemy jednak sprawdzić krótki fragment animacji.

W Sieci pojawił się fragment animacji, za który miał odpowiadać Amazon. Korporacja dogadała się podobno z Activision, by przygotować serial na podstawie uniwersum Crasha Bandicoota. Według przedstawionych informacji – prace zostały zawieszone przez problemy ze scenariuszem.

Muszę na pewno wspomnieć, że nie mamy pewności, kto tak naprawdę jest autorem projektu – w zasadzie może to być nawet praca fanów. Mimo wszystko mam nadzieję, że Activision faktycznie myśli o rozbudowie uniwersum Crasha i w przyszłości otrzymamy nie tylko kolejne gry, ale może zapoznamy się z serialem?

Jak wiadomo Amazon pracuje już nad przeniesieniem na swoje serwery „Fallouta”, a Netflix miał podobno zyskać prawa do przygotowania serialu z „The ELder Scrolls”. W ostatnich miesiącach bardzo często słyszeliśmy o podobnych projektach.

Źródło: https://www.reddit.com/r/crashbandicoot/comments/kvvml5/new_crash_cartoon_at_amazon_axed_yesterday_after

Tagi: amazon animacja crash bandicoot