Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2021 19:21
GTA 5 - Lamar dissuje Franklina w rzeczywistości
2646V

GTA 5 z zaskakującym materiałem. Lamar dissuje Franklina w rzeczywistości

Od kilku tygodni jednym z niezwykle popularnych memów jest przeróbka wydarzeń z GTA 5, podczas których Lamar dissuje Franklina. Gracze stworzyli już dziesiątki wersji znanej sceny, ale teraz Slink Johnson i Shawn Fonteno odegrali diss w rzeczywistości.

Już pod koniec ubiegłego roku pojawiały się w Sieci przeróbki akcji z GTA 5, na której Lamar dissuje Franklina. Gracze wykorzystali znanych bohaterów z różnych gier i przygotowali dziesiątki własnych wersji wydarzeń z Grand Theft Auto 5.

Redakcja PlayStation Haven postanowiła dotrzeć do aktorów zaangażowanych w prace na planie pozycji Rockstar, a następnie udało się im nakłonić zainteresowanych do małej zabawy. Slink Johnson (Lamar) oraz Shawn Fonteno (Franklin), czyli aktorzy głosowi GTA 5, odegrali w rzeczywistości scenę z tytułu.

Możemy w tej sytuacji powiedzieć, że „mem stał się rzeczywistością”, co jest ciekawe biorąc pod uwagę, jak społeczność Grand Theft Auto żyła w ostatnich dniach licznymi wersjami tej sceny. Jeśli jesteście ciekawi – poniżej zamieszczam najnowszą wersję oraz kilka prac fanów.

Oryginał:

Przeróbki:

Warto przypomnieć, że ostatnio pojawiło się kilka plotek dotyczących GTA 6 – gra ma zapewnić kobiecą bohaterkę oraz w 2021 roku możemy zobaczyć pierwszy teaser produkcji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North