Film Uncharted otrzyma w końcu zwiastun? Tom Holland opublikował teaser

Filmy/seriale
2803V
Film Uncharted otrzyma w końcu zwiastun? Tom Holland opublikował teaser
Wojciech Gruszczyk | 12.01.2021, 16:51

Tom Holland wcielił się w Nathana Drake'a i aktor opublikował właśnie tajemniczą zajawkę. Wiele na to wskazuje, że jeszcze w tym tygodniu zobaczymy pierwszy zwiastun „Uncharted”. Film ma rozszerzyć grupę odbiorców wielkiej marki Sony.

Prace na planie „Uncharted” zostały zakończone pod koniec października, a Tom Holland został od razu przetransportowany, by pracować przy trzeciej części „Spider-Mana”. Aktor zajmuje się opracowaniem nowego filmu z Marvel Cinematic Universe, ale jednocześnie znajduje czas na promocję produkcji Sony.

Teraz Tom Holland opublikował teaser, który może być powiązany z filmem Sony. W Sieci nie brakuje opinii, że to właśnie w najbliższy czwartek otrzymamy zwiastun, który pozwoli nam pierwszy raz spojrzeć na oczekiwany film:

Uncharted” ma trafić na wielki ekran 16 lipca 2021 roku, ale należy pamiętać o trudnej sytuacji dla branży – w Stanach Zjednoczonych (jeden z największych rynków) działa aktualnie około 65% kin i trudno powiedzieć, czy Sony nie zdecyduje się na przełożenie premiery.

Już dzisiaj informowaliśmy o nowej dacie „Morbiusa”, ale opowieść z Sony Pictures Universe of Marvel Characters miała trafić do kin w marcu.

Źródło: Twitter: TomHolland1996

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper