Iza Łęcka Iza Łęcka 12.01.2021 09:42
Morbius
614V

Morbius nie zadebiutuje w terminie. Sony kolejny raz przekłada premierę oczekiwanego filmu

Sony nie zdecyduje się na marcowy debiut „Morbiusa”. Sony Pictures Universe of Marvel Characters zostanie rozbudowane o kolejną produkcję jeszcze w tym roku, ale na potężnego wampira przyjdzie widzom zaczekać jeszcze kilka miesięcy.

Spełniają się prognozy dotyczące kolejnych opóźnień wyczekiwanych widowisk. Na dobry początek Japończycy potwierdzili okazałą zmianę w harmonogramie: „Morbius” z Jaredem Leto w roli głównej nie zadebiutuje 19 marca 2021 roku. Na szczęście historia wampira zostanie udostępniona pod koniec roku, jak podaje Variety, dokładnie 8 października.

Co ciekawe, teraz to „Venom: Let There Be Carnage” (premiera 25 czerwca) będzie zaprezentowany widzom przed „Morbiusem”. Nie ulega jednak wątpliwości, że mając na uwadze różne związki pomiędzy filmami i możliwe Easter Eggi, wytwórnia może zostać zmuszona do zmiany również w dystrybucji produkcji Rubena Fleischera. Aktualnie jednak mówi się o przełożeniu najbliższego tytułu z Sony Pictures Universe of Marvel Characters.

Nie możemy mieć pewności, że „Morbius” doczeka się klasycznej premiery w drugiej połowie roku, ponieważ wszystkie decyzje uzależnione są od sytuacji kin – pierwotnie historia miała zadebiutować w lipcu 2020 roku. 

Jesteście zainteresowani tytułem Sony? Sprawdźcie pierwszy klimatyczny zwiastun „Morbiusa”.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/jared-letos-spider-man-spinoff-morbius-delayed-again/1100-6486145/

Tagi: morbius sony sony pictures Sony Pictures Universe of Marvel Characters