Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2021 16:11
Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition
1006V

Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition zapowiedziany. Sprzęt wkrótce trafi do sprzedaży

Nintendo wykorzystuje okazję i pokazuje kolejne wydanie Nintendo Switcha. Wersja przygotowana z okazji 35-lecia serii Super Mario wyląduje w sprzedaży już w przyszłym miesiącu. Teraz możemy sprawdzić zdjęcia pokazujące cały zestaw.

Nintendo zaprezentowało dzisiaj zwiastun Super Mario 3D World + Bowser’s Fury, ale korporacja ma jeszcze jedno ogłoszenie. Od 12 lutego w sklepach na całym świecie pojawi się specjalne wydanie Nintendo Switcha, które zostało przygotowane z okazji 35-lecia marki Super Mario.

Red & Blue Edition to kompletny zestaw, ponieważ gracze w tym wypadku otrzymają czerwoną konsolę, Joy-Cony oraz dock, a dopełnieniem pudełka są niebieski grip, strapsy oraz dwukolorowe etui.

Nie znamy jeszcze ceny pakietu, ale konkrety dotyczące dystrybucji zostaną przedstawione w najbliższych dniach. Na zaprezentowanych fotkach zobaczycie dokładnie wszystkie elementy pakietu i trzeba przyznać, że całość wygląda nieźle.

Szkoda jedynie, że Nintendo nie odświeżyło wyglądu czarnej nóżki do ustawienia konsoli na przykładowo stole – czarny element totalnie nie pasuje do zaprezentowanej konsoli.

Źródło: Twitter: NintendoUK

Tagi: Nintendo nintendo switch Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition