Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2021 15:01
Super Mario 3D World + Bowser’s Fury na Nintendo Switch
1076V

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury na zwiastunie. Nintendo pokazuje rozbudowaną wersję hitu

Nintendo przygotowuje się na premierę kolejnej gry, która pierwotnie zadebiutowała na Nintendo Wii U, ale teraz trafi na Nintendo Switcha. Studio w przypadku Super Mario 3D World zadbało o stosowne rozbudowanie produkcji i najnowszy zwiastun pokazuje część nowości.

Super Mario 3D World trafiło na rynek w 2013 roku i produkcja zebrała oceny na poziomie 93%. Tylko kwestią czasu była zapowiedź przeniesienia gry na Nintendo Switcha i stosowny pokaz odbył się podczas specjalnej audycji z okazji 35-lecia marki Super Mario.

Japończycy we wrześniu ujawnili szereg gier, wśród których pojawił się Super Mario 3D World + Bowser’s Fury. Twórcy zapewnią kilka ulepszeń, a jedną z najciekawszych opcji jest możliwość pokonywania poziomów wraz ze znajomymi.

Deweloperzy zajęli się także przyspieszeniem bohaterów, ruch nie jest ograniczony do ośmiu kierunków, zadbano o wsparcie Amiibo, a autorzy znaleźli nawet czas na skromne odświeżenie interfejsu użytkownika.

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury trafi na rynek 12 lutego i najwidoczniej Nintendo bardzo zależy na tej premierze – firma już w nocy zapowiedziała, że dzisiaj o godzinie 15:00 odbędzie się premiera zwiastuna.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Nintendo Super Mario 3D World + Bowser’s Fury