Final Fantasy XVI niespodzianką Sony! Japończycy zadbali o konsolową ekskluzywność

News
3190V
Final Fantasy XVI niespodzianką Sony! Japończycy zadbali o konsolową ekskluzywność
Wojciech Gruszczyk | 16.09.2020, 22:05

Square Enix kontynuuje współprace z Sony i dzięki temu już dzisiaj możemy spojrzeć na Final Fantasy XVI. Produkcja zmierza już oczywiście na nową generację i dzisiaj mamy szansę zerknąć na pierwszy zwiastun produkcji.

Plotki o Final Fantasy XVI nie milkną od tygodni, jednak w końcu możemy zobaczyć nową produkcję Square Enix. Japończycy po wielkim sukcesie Final Fantasy XV oraz świetnych wynikach Final Fantasy VII Remake potwierdzają prace nad kolejnym tytułem z tego bujnego i pięknego uniwersum.

Final Fantasy XVI niespodzianką Sony!

Jak rozpocząć imprezę z przytupem? Od wielkiego RPG! Final Fantasy 16 trafi na PlayStation 5 i na pierwszym zwiastunie zobaczyliśmy zupełnie nowy świat. Potwierdzają się plotki, według których deweloperzy stawiają na atmosferę inspirowaną średniowieczem? Trzeba przyznać, że wygląda to bardzo mrocznie, a przedstawiony materiał pozwala sądzić, że prace nad grą trwają od dłuższego czasu!

Sony potwierdziło, że Final Fantasy XVI to „konsolowa wyłączność”, ale możemy mieć pewność, że gra trafi także na PC – sam materiał został przygotowany na komputerach i następnie przerzucony na PlayStation 5.

Źródło: własne

Komentarze (136)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper