Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2021 23:55
LG OLED CX
918V

LG OLED CX otrzyma naprawiony Game Mode. Firma już dzisiaj rozpocznie wdrażanie aktualizacji

Posiadacze LG OLED CX powinni pobrać najnowszą aktualizację, ponieważ producent zadbał o wyeliminowanie ostatnich problemów i teraz Game Mode nie będzie wpływał na jakość obrazu. Gracze będą mogli w spokoju cieszyć się rozgrywką.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o problemach wywołanych ostatnim firmware w LG OLED CX. Producent nie zlekceważył informacji specjalistów i zajął się naprawą urządzeń – najnowsza aktualizacja eliminuje problem, przez który podczas trybu gry obraz automatycznie był zaciemniany.

Według redakcji HDTVTest, LG OLED CX oferowało graczom gorszą jasność obrazu o około 100 nitów (10-15%), co miało być wyraźnie dostrzegalne podczas rozgrywki. LG postanowiło szybko zareagować i już dzisiaj pierwsi klienci otrzymają łatkę:

Vincent Teoh otrzymał pozytywną wiadomość od LG, ale warto zaznaczyć, że pliki będą trafiać do kolejnych graczy stopniowo, więc nie dziwcie się, jeśli akurat teraz nie możecie jeszcze pobrać firmware. Specjalista z dziedziny telewizorów zapowiedział, że zajmie się zmierzeniem jasności LG OLED CX.

Warto przypomnieć, że LG w zeszłym tygodniu ujawniło zginane, gamingowe OLED-y, które mają zapewnić świetne wrażenia wszystkim użytkownikom.

Źródło: Twitter: Vincent_Teoh

Tagi: LG LG CX LG OLED LG OLED CX