Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2021 13:50
PS Plus - Sony - PlayStation 4/5
3075V

PS Plus w promocji. Sony zachęca do abonamentu na 12 miesięcy

Sony przeceniło abonament PS Plus na 12 miesięcy. Gracze mogą skorzystać ze specjalnej oferty, by przez następny rok czerpać garściami z możliwości i dóbr oferowanych przez subskrypcję japońskiego giganta. Promocja jest dostępna przez PlayStation Store.

Sony nie zawodzi oferując w ostatnich miesiącach gry w ramach abonamentu PlayStation Plus, a w dodatku możemy korzystać z dodatkowych promocji w sklepie PlayStation Store oraz oczywiście brać udział w sieciowej zabawie na konsolach japońskiej korporacji. Teraz firma zachęca do PS Plus:

Gracze skorzystają z 25% rabatu i oferta w tym wypadku obowiązuje jedynie na okres 12 miesięcy – musicie jedynie pamiętać, że wykupienie abonamentu skutkuje włączeniem opcji automatycznego przedłużenia, więc warto wyłączyć tę funkcję, by w przyszłości nie stracić z portfela 240 zł.

Cena obowiązuje do 19 stycznia i pewnie w tym okresie na PlayStation Store pojawi się nowa promocja na kolejne gry w lepszych cenach. Warto przypomnieć, że dzięki PS Plus pobierzecie trzy produkcje – w zeszły weekend wybieraliśmy najciekawszą propozycję.

Korzystacie z podobnych ofert Sony?

Źródło: https://store.playstation.com/pl-pl/subscriptions

Tagi: playstation 4 PlayStation 5 playstation plus ps plus PS4 PS5 Sony