Morbius na pełnym zwiastunie. Jest połączenie z MCU?

Filmy/seriale
5047V
Morbius na pełnym zwiastunie. Jest połączenie z MCU?
Wojciech Gruszczyk | 13.01.2020, 17:45

„Morbius” w końcu otrzymał pierwszy zwiastun wprowadzający Jareda Leto do Sony's Marvel Universe. Sympatycy świata Spider-Mana mogą zacierać rączki, ponieważ film może okazać się naprawdę interesującym rozbudowaniem SMU.

W 2020 roku nie zabraknie filmów przygotowanych na podstawie komiksów, ale obok potencjalnych hitów Marvela, nie możemy zapomnieć o Sony's Marvel Universe. Japońska korporacja w lipcu zaprosi widzów na „Morbiusa”, a w październiku na „Venoma 2”.

Dzisiaj możemy w końcu zobaczyć pierwszy materiał z filmu z Jaredem Leto w roli głównej. Aktor znany z takich tytułów jak „Blade Runner 2049”, „Legion samobójców”, „Requiem dla snu” oraz „Witaj w klubie” ma na dłużej zagościć w uniwersum Sony, które będzie prezentować różnorodnych bohaterów Marvela. Za film w roli reżysera odpowiada Daniel Espinosa, który pracował przy pomiędzy innymi „Life”, „Safe House” oraz „Szybki cash”.

Tak jak mogliśmy się spodziewać – pierwszy zwiastun „Morbiusa” pokazuje pełną genezę znanego przeciwnika Spider-Mana, który zyskał wiele mocy i chętnie odkrywa je na pierwszej prezentacji. Nie brakuje tutaj kilku dobrze przygotowanych scen, a nawet mamy okazję spojrzeć na głównego bohatera już po pełnej przemianie.

Na końcu materiału pojawia się Michael Keaton, który jak wiadomo w „Spider-Man: Homecoming” wcielił się w Vulture'a... Czyżbyśmy mieli konkretne połączenie z MCU?

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper