Iza Łęcka Iza Łęcka 12.01.2021 10:10
Detroit: Become Human i Quantic Dream w 2021 roku
950V

Detroit: Become Human 2 lub nowe IP? Quantic Dream przygotowuje graczy na ekscytujący rok

Quantic Dream od dawna pracuje nad tajnym tytułem, do ujawnienia którego może dojść w 2021 roku. Twórcy zapowiadają intensywne miesiące, a o planach studia enigmatycznie wypowiedział się David Cage.

Francuscy deweloperzy zrezygnowali z bliskiej współpracy z Sony, dzięki czemu skupiają się na rozwijaniu nowych gier na różne platformy. Jeszcze nie doświadczyliśmy ujawnienia pierwszej pozycji stworzonej przez Quantic Dream w nowej rzeczywistości, ale wiele może zmienić się w następnych miesiącach.

David Cage, założyciel, pisarz i reżyser Quantic Dream, opublikował na Twitterze noworoczne życzenia, w których podkreślił, że „2021 powinien być ekscytującym rokiem” dla studia oraz społeczności skupiającej się przy grach Francuzów.

Po całkiem spokojnych miesiącach, twórcy mogą pokusić się na ujawnienie najnowszego projektu, a warto podkreślić, że bardzo często wspominają o tytule, prezentując grafiki z Detroit: Become Human. Każdy materiał obudza teorie dotyczące przedstawienia kolejnej historii w uniwersum przepełnionym androidami.

Studio dotychczas nie kontynuowało rozpoczętych przygód, choć w zeszłym roku Cage wypowiedział się, że nie ma nic przeciwko dobremu sequelowi – warunkiem niezbędnym do wznowienia prac byłby jednak dobrze napisany scenariusz.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/01/quantic_dreams_david_cage_teases_exciting_2021

Tagi: david cage Detroit: Become Human Quantic Dream