Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2021 19:12
Piotr Kuldanek
1273V

Gracze wspierają rodzinę zmarłego Piotra „Cooldana” Kuldanka. Powstały specjalne aukcje

W zeszłym roku zmarł jeden z naszych znajomych. Piotr Kuldanek był znanym podcasterem, przygotowywał recenzje gier dla słuchaczy Rozgrywki oraz prowadził Pana Codziennika. Cooldan zmarł, a jego przyjaciele proszą o pomoc.

Jeśli mieliście okazję słuchać podcastu Rozgrywka lub odwiedziliście kiedyś Pana Codziennika, to na pewno znacie twórczość Cooldana. Niestety, Piotr Kuldanek w zeszłym roku zmarł w wyniku zakażenia wirusem SARS-CoV-2, zostawiając żonę oraz córkę.

Po ubiegłorocznej zbiórce, teraz znajomi Cooldana przygotowali licytacje – dzięki sprzedaży między innymi edycji kolekcjonerskiej Cyberpunka 2077, Xboksa One X Project Scorpio Edition oraz „cegiełkom” o różnych kwotach, przyjaciele chcą pomóc rodzinie:

„Piotr był wspaniałym mężem i ojcem, zmarł niespodziewanie w wyniku zakażenia wirusem SARS-Cov-2, pozostawiając żonę i córkę pogrążone w głębokim smutku. Piotr swoją pracą utrzymywał rodzinę, a jego nagła śmierć pozostawiła ją bez zabezpieczenia finansowego, jakże potrzebnego w dzisiejszych czasach.”

Zdajemy sobie sprawę z jak wielkimi trudnościami musi radzić sobie teraz rodzina Piotrka, więc zachęcamy naszą społeczność do przyjrzenia się ofertom. Jeżeli akurat mieliście okazję wsłuchiwać się w słowa Cooldana, dziennie zaczytywaliście się w jego zbiorczych podsumowaniach newsów i zechcecie wesprzeć jego najbliższych w najtrudniejszym czasie.

Społeczność graczy już wielokrotnie udowodniła, że ma wielką moc, więc zachęcamy Was do solidarności z rodziną innego fana gier. Wszystkie aukcje znajdziecie na specjalnej podstronie Allegro Charytatywni.

Tagi: Cooldan Pana Codziennika Piotr Kuldanek rozgrywka

Komentarze i opinie

są wyłączone dla tego materiału