Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2021 16:44
Deadpool 3
1212V

Deadpool 3 częścią Marvel Cinematic Universe. Kevin Feige potwierdza ważny szczegół

Fani Deadpoola mogą szykować się na ostrą jazdę bez trzymanki ze swoim ulubieńcem, która w dodatku będzie częścią Marvel Cinematic Universe. Disney wykorzysta nową markę i wprowadzi ją do głównej części MCU.

Ryan Reynolds w 2020 roku kilkukrotnie informował swoich fanów, że nie chce zrezygnować z marki Deadpool i zamierza razem z Marvelem opracować kolejną część. W listopadzie potwierdzono powstanie „Deadpool 3”, a teraz otrzymaliśmy kolejne, bardzo ekscytujące szczegóły.

Kevin Feige potwierdził, że „Deadpool 3” otrzyma kategorię R i nawet w tej sytuacji produkcja zostanie częścią Marvel Cinematic Universe. Nie możemy liczyć na szybką premierę, ponieważ aktualnie Marvel opracowuje „Thor: Love and Thunder” oraz „Spider-Man 3”, a w kolejce znajdują się „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”, „Black Panther 2” oraz „Captain Marvel 2”, jednak w przyszłości powstanie film i Deadpool zostanie oficjalnie dołączony do MCU.

Prezes Marvel Studios zaznaczył, że wciąż powstaje scenariusz, nad którym czuwa Ryan Reynolds, a sam Kevin Feige jest bardzo zadowolony z dołączenia tego aktora oraz samego Deadpoola do Marvel Cinematic Universe.

Jeśli Disney i Marvel nie zdecydują się na duże zmiany w harmonogramie, to „Deadpool 3” powinien trafić na rynek dopiero w 2023 roku, ale jestem przekonany, że na ten tytuł trzeba czekać.

Źródło: https://collider.com/deadpool-3-mcu-confirmed-r-rating-filming-details-kevin-feige-interview/

Tagi: Deadpool Deadpool 3 Marvel Cinematic Universe MCU Ryan Reynolds