Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2020 20:34
Deadpoola 3 Marvel
756V

Deadpool 3 powstaje! Za scenariusz mają odpowiadać twórczynie Bob's Burgers

Od miesięcy czekaliśmy na taką informację. Redakcja Deadline potwierdza bardzo pozytywne szczegóły dla fanów Deadpoola. Marvel chce przygotować trzecią część i za scenariusz „Deadpool 3” mają odpowiadać autorki „Bob's Burgers”.

Disney wciąż nie podjął ostatecznych decyzji dotyczących wielu IP od Foxa, ale najwidoczniej Marvel chce zająć się rozwojem „Deadpoola” i redakcja Deadline otrzymała bardzo ciekawe informacje.

Dziennikarze potwierdzają, że w ciągu ostatniego miesiąca odbyły się spotkania, podczas których Ryan Reynolds zrozumiał, że Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Loeglin („Bob's Burgers”) idealnie pasują do tego, by przygotować scenariusz do kolejnego filmu z charyzmatycznym bohaterem.

„Film jest jeszcze na wczesnym etapie rozwoju, ale zatrudnienie sióstr Molyneux stanowi pierwszy poważny krok w kierunku wprowadzenia do produkcji kolejnego filmu Deadpool.”

W głównego bohatera ponownie wcieli się Ryan Reynolds, który ma pomagać siostrom Molyneux w opowiedzeniu historii. Trzeba jednak zaznaczyć, że jest to pierwszy film z serii rozwijany już w nowej wytwórni. Marvel ma pracować razem z Reynoldsem oraz jego zespołem, a do samego projektu jest nawet zaangażowany Kevin Feige, prezes Marvel Studios.

Deadpool 3” ma ponownie celować w dorosłych widzów (Rating R) i choć David Leitch (reżyser „Deadpool 2”) ma zajęty grafik do końca 2021 roku, to jednak zespół jest podobno chętny, by zaangażować go do pracy – w końcu nie wiadomo, kiedy tak naprawdę ruszą prace na planie.

W zasadzie na potwierdzenie tych słów, na oficjalnym Twitterze Deadpool Movie pojawiła się poniższa wiadomość:

Warto przypomnieć, że Ryan Reynolds systematycznie wspominał o dołączeniu „Deadpoola” do Marvela – zdaniem aktora tak zwariowany bohater w MCU to „wygrana dla wszystkich stron” i jego zdaniem filmy Marvela „cierpią na brak Deadpoola”.

Źródło: https://deadline.com/2020/11/deadpool-3-marvel-ryan-reynolds-the-molyneux-sequel-1234617182/

Tagi: Deadpool Deadpool 3 Ryan Reynolds