Life is Strange, Metal Slug, The Escapits i wiele więcej w promocji na GOG

Gry
870V
Life is Strange, Metal Slug, The Escapits i wiele więcej w promocji na GOG
Igor Chrzanowski | 10.01.2021, 18:38

Wielka styczniowa promocja na rodzimym GOG-u zdążyła się już zakończyć, jednakże to nie oznacza, że na platformie wciąż nie ma atrakcyjnych przecen.

W aktualnej, trwającej tylko do jutra ofercie, znajdziemy kilka naprawdę mocnych tytułów, wśród których są nie tylko klasyczne perełki, ale również współczesne hiciory z najwyższej niezależnej półki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Coś dla siebie odnajdą tu miłośnicy fabularnych przygodówek Dontnod, albowiem za marne kilkanaście złotych dorwiecie oba rozdziały opowieści o Max i Chloe - Life is Strange kosztuje 14,39 zł, zaś Before the Storm tylko 12,19 zł. Jeśli jeszcze się z nimi zapoznaliście, koniecznie musicie nadrobić zaległości.

Dodatkowo mroźne styczniowe wieczory mogą umilić Wam klasyczne zręcznościówki i shoot'em upy pokroju trzech pierwszych części Metal Slug oraz Metal Slug X, gdzie każda z nich kosztuje po 9,99 zł. Stardew Valley przypomni Wam o tym jak przyjemne może być pielęgnowanie ogrodu za 37,79 zł, a miłośnicy mroczniejszych klimatów zajmą się cmentarzem w Graveyard Keeper za 24,49 zł.

Całą listę promocji na GOG-u znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: https://www.gog.com/games?price=discounted&sort=popularity&page=1

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper