WandaVision zaoferuje doznania rodem z produkcji MCU. Będziemy świadkami przemiany sitcomu w film akcji

Filmy/seriale
1202V
WandaVision zaoferuje doznania rodem z produkcji MCU. Będziemy świadkami przemiany sitcomu w film akcji
Kajetan Węsierski | 09.01.2021, 15:30

Najnowszy i jednocześnie pierwszy serial, który wejdzie w skład Kinowego Uniwersum Marvela, zadebiutuje już za kilka dni. Wraz ze zbliżającą się premierą, możemy poznać kilka nowych szczegółów na temat produkcji. 

"WandaVison" to bez wątpienia najbardziej wyczekiwana produkcji najbliższych tygodni dla wszystkich, którzy są szczęśliwymi posiadaczami usługi Disney Plus - ta bowiem wciąż zdaje się poza łatwym dostępem w granicach naszego kraju. Serial będzie pierwszym tytułem odcinkowym, który wejdzie w skład MCU i to na nim spoczywa odpowiedzialność stanowienia swoistej "wizytówki" dla całego przedsięwzięcia. 

Teraz natomiast, w związku ze zbliżającą się premierą, poznaliśmy bardzo ciekawą informację na temat formuły serialu. Cały czas nie wiadomo bowiem, jaki gatunek zamierza zaprezentować. Nieco wątpliwości rozwiał ostatnio Paul Bettany, który wciela się w rolę tytułowego Visiona. Podczas wizyty u Jimmy'ego Kimmela zdradził

Doświadczymy skoków po różnych dekadach, a odcinki będą prezentować zupełnie różne gatunki sitcomów, które były swego czasu niezwykle popularne. Potem Vision zrozumie, że to nieco dziwne i ostatecznie wszystko skończy się na formule pełnego akcji filmu rodem z MCU. 

Warto przypomnieć, że debiut serialu będzie miał miejsce już 15 stycznia - niestety wyłącznie na Disney Plus. W ramach ciekawostki pozwolę sobie dodać, że wszyscy szczęściarze będą mieli okazję zobaczyć tego dnia pierwsze dwa odcinki (wcześniej sądzono, że będzie to tylko jeden), aby jeszcze bardziej wciągnąć w akcję oraz fabułę. 

Źródło: comicbook.com/tv-shows/news/wandavision-paul-bettany-sitcom-introduction-marvel-cinematic-universe-canon/

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper