Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2020 18:15
WandaVision
840V

WandaVision ma datę premiery! Serial z MCU zadebiutuje na początku 2021 roku

Marvel nie potwierdził krążących od dawna plotek dotyczących grudniowej premiery „WandaVision”. Serial nie zostanie zaprezentowany szerokiej publice do końca roku, ale fani Marvel Cinematic Universe zaczną poznawać historię w styczniu.

Wydarzenia na świecie wpłynęły na cały kalendarz Marvel Cinematic Universe. W 2020 roku nie mogliśmy zobaczyć żadnego filmu (opóźniona nawet "Czarną Wdowę") oraz nawet jednego odcinka z przygotowywanych seriali, ale wiele zmieni się już na początku przyszłego roku.

Pierwszy odcinek „WandaVision” zostanie udostępniony 15 stycznia 2021 roku. Disney+ nie oferuje całych seriali od początku, więc widzowie przez sześć tygodni będą mogli śledzić wydarzenia dwóch bardzo ciekawych postaci z MCU.

To właśnie ten serial otworzy nową Fazę Marvel Cinematic Universe i bardzo możliwe, że wydarzenia Wandy i Visiona będą miały wpływ na wszystkie kolejne produkcje z MCU – filmy oraz seriale.

Tytułowe role zagrają Elizabeth Olsen i Paul Bettany, czyli duet, który mogliśmy już oglądać w wielkich produkcjach Marvela. Sprawdźcie ostatni zwiastun „WandaVision”.

Źródło: Twitter: wandavision

Tagi: Disney disney+ Marvel Cinematic Universe WandaVision