WandaVision ma datę premiery! Serial z MCU zadebiutuje na początku 2021 roku

Gry
1036V
WandaVision ma datę premiery! Serial z MCU zadebiutuje na początku 2021 roku
Wojciech Gruszczyk | 12.11.2020, 18:15

Marvel nie potwierdził krążących od dawna plotek dotyczących grudniowej premiery „WandaVision”. Serial nie zostanie zaprezentowany szerokiej publice do końca roku, ale fani Marvel Cinematic Universe zaczną poznawać historię w styczniu.

Wydarzenia na świecie wpłynęły na cały kalendarz Marvel Cinematic Universe. W 2020 roku nie mogliśmy zobaczyć żadnego filmu (opóźniona nawet "Czarną Wdowę") oraz nawet jednego odcinka z przygotowywanych seriali, ale wiele zmieni się już na początku przyszłego roku.

Pierwszy odcinek „WandaVision” zostanie udostępniony 15 stycznia 2021 roku. Disney+ nie oferuje całych seriali od początku, więc widzowie przez sześć tygodni będą mogli śledzić wydarzenia dwóch bardzo ciekawych postaci z MCU.

To właśnie ten serial otworzy nową Fazę Marvel Cinematic Universe i bardzo możliwe, że wydarzenia Wandy i Visiona będą miały wpływ na wszystkie kolejne produkcje z MCU – filmy oraz seriale.

Tytułowe role zagrają Elizabeth Olsen i Paul Bettany, czyli duet, który mogliśmy już oglądać w wielkich produkcjach Marvela. Sprawdźcie ostatni zwiastun „WandaVision”.

Źródło: Twitter: wandavision

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper