Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.01.2021 14:30
Wiedźmin 3 snowboard
9467V

Wiedźmin 3 otrzymał absurdalną modyfikację. Od teraz Geralt może śmigać na snowboardzie

Twórcy modyfikacji cały czas zaskakują - od lat możemy podziwiać ich zaradność i kreatywność. Czasem jednak przechodzą samych siebie, a jeśli nie wierzycie, rzućcie okiem na jeden z najnowszych modów do trzeciej odsłony przygód Geralta.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to przykład gry, która niczym The Elder Scrolls V: Skyrim, otrzymuje drugie życie za sprawą wielu genialnych modyfikacji oferowanych przez utalentowanych twórców. Największą popularnością cieszą się te, które poprawiają warstwę wizualną oraz takie, które zapewniają zupełnie nowe elementy, przeciwników i misje (spójrzcie choćby na ciekawe Shades of Iron).

Bardzo często oferuje się nam również modyfikacje komediowe, które stawiają na humor. W przypadku tej, o której chciałem Wam dziś napisać, twórca przeszedł sam siebie. Skala kreatywności może szokować. Niejaki Feregorn stworzył mod, który pozwala Geraltowi śmigać na desce i używać jej do walki! Robi to naprawdę ciekawe wrażenie i aż chciałoby się spróbować!

Najlepszy sposób na zdobycie nowego środka transportu (tudzież broni) to udanie się do specjalnego Ołtarza Snowboardu, który znajduje się nad zatoką Kaer Trolde w Skellige. Stamtąd zabieramy sprzęt, wyposażamy w niego naszego wiedźmina, naciskamy przycisk skoku i... Jazda! Rzućcie okiem, jak świetnie wygląda to na filmie - to po prostu zasługuje na większy rozgłos! 

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/the-witcher-3-snowboard-mod-lets-geralt-slay-the-slopes/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon