Iza Łęcka Iza Łęcka 29.12.2020 08:36
Wiedźmin 3 NextGen HD Reworked Project
17526V

Wiedźmin 3 NextGen wygląda świetnie. Twórca HD Reworked Project prezentuje efekty prac

Wiedźmin 3 otrzyma kolejną modyfikację opracowaną przez Halka Hogana, który rozpoczął projekt „NextGen”. Twórca wciąż pragnie zmieniać kultową grę CD Projekt RED, choć nie ukrywa, że liczy na ewentualną współpracę z polskim przedsiębiorstwem.

Wiedźmin 3: Dziki Gon w przyszłym roku wyląduje na konsolach nowej generacji, ale wciąż nie poznaliśmy dokładnego terminu premiery odnowionej wersji. CD Projekt RED zapowiedział bezpłatną aktualizację, jednakże warto pamiętać, że nad tytułem pracuje Saber Interactive – zespół tworzy Evil Dead: The Game oraz skupia się na przeniesieniu World War Z na Nintendo Switcha. Przypomnijmy, że studio zadbało o udostępnienie Wiedźmina 3: Dziki Gon na konsoli Nintendo.

Teraz jednak możemy spojrzeć na pierwszą prezentację next-genowego Wiedźmina 3 HD Reworked Project. Za upiększenie gry ponownie odpowiada Halk Hogan, który kilka miesięcy temu świętował premierę 12 wersji swojej modyfikacji, tymczasem pod koniec roku zapowiedział kolejne dopracowanie produkcji polskiego studia.

Autor modyfikacji podkreślił, że czeka na odpowiedź w sprawie ewentualnej współpracy z zespołem przy Wiedźminie 3 –  oczywiście jest on zainteresowany usprawnianiem edycji na nowe konsole oraz aktualizacji dla PC. W przyszłości Halk Hogan planuje skupić się również na dopracowaniu Cyberpunka 2077, bowiem nie ukrywa, że w kilku miejscach mógłby poprawić najnowszą pozycję CD Projekt RED.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon