Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2021 20:46
Path of Exile: Echoes of the Atlas
973V

Path of Exile: Echoes of the Atlas zapowiedziane. Wielkie DLC rozbuduje endgame

Twórcy Path of Exile właśnie ujawnili pierwszy dodatek w 2021 roku. Echoes of the Atlas znacząco rozbuduje produkcję i zapewni graczom ciekawy endgame. Sprawdźcie zwiastun i poznajcie szczegóły rozszerzenia.

Path of Exile: Echoes of the Atlas to pierwsze rozszerzenie do uznanej produkcji w 2021 roku. Nie będzie to jednak mniejszy dodatek, których kilka pojawiło się w zeszłym roku, ponieważ tym razem twórcy znacząco rozbudują tytuł.

Deweloperzy postanowili w końcu znacząco rozszerzyć endgame i teraz po ukończeniu głównego wątku, śmiałkowie spotkają tajemniczą postać nazwaną The Maven, która zaprosi graczy do kolejnych walk z bossami na specjalnych arenach.

Wojownicy muszą przygotować się na rozbudowane wyzwania, ponieważ w lokacjach pojawi się jednocześnie nawet 10 badassów. Na końcu śmiałkowie zawalczą z The Maven – jest to najpotężniejszy oponent w grze, który zapewni wyjątkowe nagrody.

Path of Exile: Echoes of the Atlas zaoferuje graczom również nowe przedmioty, kolejne gemy oraz rozbuduje drzewka umiejętności. Grinding Gear Games zadebiutuje już 15 stycznia, ale na początku z dodatkiem zapoznają się gracze na PC. Po pięciu dniach Path of Exile: Echoes of the Atlas wyląduje także na PlayStation 4 i Xboksach One.

Warto dodać, że nadal trwają prace nad Path of Exile 2.

Źródło: https://www.polygon.com/2021/1/7/22217474/path-of-exile-expansion-echoes-atlas-ritual-challenge-league

Tagi: Grinding Gear Games Path of Exile Path of Exile: Echoes of the Atlas