Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2020 16:33
Path of Exile 2
563V

Path of Exile 2 zadebiutuje jeszcze później. Twórcy opóźnili testy beta

Nie liczcie na szybką premierę Path of Exile 2. Deweloperzy potwierdzili fatalną wiadomość i opóźnili datę rozpoczęcia testów. W rezultacie gra zadebiutuje na rynku jeszcze później, ale studio jednocześnie nie rezygnuje z rozwoju Path of Exile.

Entuzjaści Path of Exile nie mogą ostatnio narzekać. Na serwerach wylądowały dwa potężne rozszerzenia (Harvest oraz Delirium), ale jeśli marzycie już o zapoznaniu się z pełnoprawną kontynuacją: nie mamy najlepszych informacji.

Beta Path of Exile 2 powinna rozpocząć się pod koniec 2020 roku, ale deweloperzy wydali oświadczenie, w którym podkreślają, że nie wydarzy się to w tym roku. Opóźnienie jest oczywiście spowodowane pandemią.

Twórcy zamiast tego chcą mieć pewność, że zadbają o odpowiednie i cykliczne rozszerzenia do Path of Exile. Stworzenie Harvest wymagało 14 tygodni i autorzy w tym wypadku chcą zaoferować graczom rozgrywkę bez opóźnień.

Grinding Gear Games podkreśla, że nadchodząca liga jest znacznie większa od Harvest, więc deweloperzy chcą zadbać o aktualizację i zapewnić fanom oczekiwaną jakość. Studio jednak podkreśla: nie rezerwujcie wolnego do czasu ostatecznych informacji o nowych dodatkach.

Nowe szczegóły Path of Exile 2 zostaną ujawnione w kolejnych miesiącach.

Źródło: https://gamingbolt.com/path-of-exile-2-beta-delayed-past-2020

Tagi: Grinding Gear Games Path of Exile 2