Iza Łęcka Iza Łęcka 03.06.2020 12:07
Path of Exile: Harvest
702V

Path of Exile: Harvest zapowiedziane. Zwiastun zdradza szczegóły rozszerzenia

Twórcy Path of Exile zaprezentowali kolejne rozszerzenie swojej cenionej produkcji. Harvest pozwoli na hodowanie potworów, z którym następnie będziemy walczyć. Twórcy zaoferują interesującą mechanikę.

Path of Exile jeszcze w tym miesiącu zostanie rozbudowane o nowy dodatek. Harvest skupi się na budowaniu ogrodów, w których jednak nie zajmiemy się uprawą typowej roślinności, a hodowaniem potworów w Sacred Grove. Dbanie o niektóre uprawy będzie wymagało specjalnych surowców, z czasem jednak staniemy do walki ze stworzonym potworem. Dopiero pokonanie wyhodowanego monstrum pozwoli zebrać surowce oraz energię życiową, dzięki którym otrzymamy możliwość stworzenia unikalnych przedmiotów.

Gracze mają wybór: wśród nasion znajdziemy mniejsze i większe, te pospolite oraz o rzadkim pochodzeniu. Po stworzeniu mniejszych potworów, których pokonanie będzie łatwiejsze, nagrodą będzie napływ słabszych surowców. Jeśli jednak zajmiemy się produkcją potężniejszych potworów, wyzwanie stanie się o wiele bardziej wymagające, ale zwycięstwo zostanie przypieczętowane lepszymi materiałami.

Trzeba przyznać, że wspomniana mechanika jest niezwykle interesująca i zachęci fanów Path of Exile do eksplorowania kolejnych lokacji w poszukiwaniu wyznaczonych nasion. Oprócz zbiorów, dodatek Harvest zaoferuje nowe umiejętności oraz unikatowe przedmioty do odkrycia. Szczegóły możecie sprawdzić na poniższym zwiastunie.

Path of Exile: Harvest zadebiutuje 19 czerwca na PC, a w kolejnym tygodniu będziemy świadkami premiery rozszerzenia na PlayStation 4 i Xboksie One.

Warto przypomnieć, że na początku 2020 roku twórcy Path of Exile zapowiedzieli opracowanie czterech dużych dodatków do gry. W marcu zadebiutowało już Path of Exile: Delirium.

Źródło: https://www.gameinformer.com/2020/06/02/check-out-path-of-exiles-upcoming-expansion-harvest

Tagi: dodatek rozszerzenie Grinding Gear Games Path of Exile