Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2021 18:56
PS5 konsola Sony PlayStation 5
2712V

PS5 można wygrać dzięki płatkom śniadaniowym, więc gracze kradną kody z opakowań

Braki w dostępności PS5 sprawiają, że gracze są skłonni okradać sklepy i niszczyć opakowania płatków śniadaniowych. Zainteresowani zgarniają kody, które mogą pomóc w zdobyciu upragnionego PlayStation 5.

Od listopada gracze narzekają na braki w dostępności PlayStation 5. Kolejne konsole mają trafić do sprzedaży w następnych dniach, ale mimo to nadal nie będziemy mogli mówić o łatwym dostępie do PS5. Sony jednak nawiązało współpracę z wieloma firmami, które otrzymały egzemplarze konsoli i urządzenia można wygrać w licznych konkursach.

Producent Cinnamon Toast Crunch zaprasza graczy na promocję – zainteresowani mogą kupić pudełko z płatkami śniadaniowymi, w którym znajduje się kod. Numer należy podać na stronie i zainteresowani mają szansę wygrać PS5.

Jak się okazuje, entuzjaści nowoczesnych technologii nie zamierzają płacić za kolejne paczki Cinnamon Toast Crunch, więc niszczą opakowania w sklepach i kradną kody. Problem jest na tyle duży, że w Sieci pojawiły się informacje o zniszczonych partiach jedzenia.

Problem z dostępnością PS5 jest dotkliwy, a liczne konkursy, to dla wielu jedyna opcja zdobycia urządzenia. Jak wiadomo sprzęt jest wyprzedany na całym świecie.

PS5 kody z płatków.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/playstation-playstation-5-scalpers-are-desecrating-boxes-of-cereal-in-shops-now-20210106

Tagi: PlayStation 5 PS5 Sony