Iza Łęcka Iza Łęcka 07.01.2021 11:11
PS5 konsola Sony
5486V

PS5 może wkrótce powrócić do sklepów. Dystrybutorzy czekają na dostawy od Sony

Już w najbliższych dniach może pojawić się nowa szansa na kupienie PlayStation 5. Kolejne sieci sklepów otrzymały informacje o zbliżającej się nowej partii – urządzenia będą przeznaczone dla graczy z całej Europy.

Głośna premiera PS5 miała miejsce w listopadzie ubiegłego roku, jednak niestety nie oznacza to, że każdy entuzjasta nowej generacji mógł już nabyć swój egzemplarz. Sprzęt został wyprzedany, klienci oczekują na systematyczne dostawy, a zgodnie z zapowiedziami najnowsza partia nadejdzie w najbliższym czasie.

Sony najwidoczniej informuje kolejne sklepy o przygotowanej partii PlayStation 5 zmierzającej do punktów. Zgodnie z najnowszymi raportami zestawy mają trafić na rynek już pod koniec tego tygodnia lub w ciągu następnego (wskazywane są daty 7.01, 12.01. oraz 14.01). Jeśli mieszkacie na terenie Wielkiej Brytanii, sprawa może się lekko opóźnić.

„Sprzedawcy detaliczni oczekują, że partie pojawią się 7 stycznia. Jeżeli do tego czasu zapasy nie zostaną dostarczone, trzeba czekać do 12 i 14 [stycznia - przyp. red.], bowiem kwestie dostaw są utrudnione przez Brexit”.

Warto przypomnieć, że pod koniec 2020 roku pojawiło się kilka ofert na PS5, jednakże wszystkie zostały wyprzedane. Zamówione konsole będą dostarczane do graczy w połowie lub pod koniec stycznia. Nie mamy pewności, ile kompletów PlayStation 5 zostanie przeznaczonych do sprzedaży w Polsce.

Źródło: https://www.psu.com/news/ps5-expected-to-be-restocked-across-europe-from-this-week/

Tagi: PlayStation PlayStation 5 PS5 Sony