Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2021 16:36
Hitman 3 VR
1033V

Hitman 3 VR pokazuje pazur. Gracze wykorzystają PlayStation VR w całej trylogii

IO Interactive zaprezentowało nowy materiał z Hitmana 3 i tym razem propozycja zainteresuje posiadaczy PlayStation VR. Twórcy pokazują, jak wszyscy gracze będą mogli wcielić się w Agenta 47 podczas wykonywania kolejnych misji w wirtualnej rzeczywistości.

Hitman 3 zadebiutuje już pod koniec miesiąca, więc IO Interactive odkrywa ostateczne karty dotyczące gry. Twórcy już wcześniej zapowiedzieli możliwość ogrywania produkcji w goglach VR na sprzęcie Sony i dzisiaj możemy sprawdzić materiał prezentujący gameplay.

Deweloperzy zapewnią graczom możliwość sprawdzenia wszystkich lokacji z trzech przygód Agenta 47 i może to być świetna opcja dla największych entuzjastów serii. Opublikowany mateirał prezentuje tytuł raczej jako „ciekawa strzelanka VR”, ale może mimo wszystko uda się wykorzystać możliwości bohatera, by wyeliminować przeciwników bez zwracania na siebie uwagi?

Jak widać PlayStation VR otrzyma kolejną ciekawą pozycję – choć w wirtualnej rzeczywistości grafika zostanie mocno przycięta, to musimy pamiętać, że jest to wyłącznie opcja i dodatkowa zawartość dostępna za darmo.

Sprawdźcie także gameplay z Hitmana 3 oraz prezentację nowej mechaniki skrótów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hitman 3 IO Interactive playstation vr vr