Iza Łęcka Iza Łęcka 07.01.2021 12:01
Amber Heard DC Aquaman Spin-off serial
894V

Aquaman może otrzymać serialowy spin-off z Amber Heard w roli głównej

Widzowie nie chcą Amber Heard w „Aquaman 2”, jednak Warner Bros. wydaje się nie zwracać uwagi na oddolne inicjatywy. Według najnowszych plotek, aktorka ma otrzymać własny serial, który będzie spin-offem produkcji spod szyldu DC Extended Universe.

DC posiada rozbudowane plany na filmy i seriale prezentujące losy kolejnych herosów, dzięki którym fani uniwersum będą mieć okazję systematycznego zapoznawania się z produkcjami. Wiele na to wskazuje, że koncepcja Warner Bros. uwzględnia również serial z Amber Heard, która wcieliła się już w rolę Mery w pierwszej odsłonie przygód Aquamana oraz w "Lidze Sprawiedliwości".

Kolejni informatorzy i dziennikarze potwierdzają, że aktorka będzie główną bohaterką specjalnego serialu dla HBO Max – fabuła rozgrywać się będzie głównie na lądzie:

Już jakiś czas temu można było natrafić na doniesienia, według których rola Amerykanki w „Aquaman 2” została zmniejszona przez upubliczniony i niezwykle kontrowersyjny spór z jej byłym mężem, Johnnym Deppem. Wydaje się, że włodarze i twórcy Warner Bros. nie przejmują się rozwijającym skandalem, a Merę zobaczymy nie tylko w nowym filmie, ale i w nadciągającym serialu.

Na oficjalne ogłoszenie spin-offu musimy jeszcze zaczekać, jednak bohaterka zamieszkująca podwodną toń może okazać się ważną postacią dla ekranizacji uniwersum DC. Warto przypomnieć, że fani DC stworzyli petycję, by aktorka nie była zaangażowana w rozwój „Aquamana”, pod którą obecnie podpisało się przeszło 2 mln widzów. Akcja była odpowiedzią na usunięcie Deppa z serii „Fantastyczne zwierzęta”.

Źródło: https://cosmicbook.news/amber-heard-aquaman-mera-spinoff-hbo-max

Tagi: Amber Heard Aquaman dc